About Me

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat aneius lorem.

Dramatična završnica u Bugojnu

Za vikend je odigrano novo kolo lige mladih Ze – do kantona a na teren su izašle pionirske selekcije KK Basket Time Bugojno i KK Vukovi Zenica.

Sam početak susreta nije dao nagovijestiti neizvjesnu završnicu jer prvu i drugu četvrtinu su riješili Vukovi u svoju korist ( 10 – 20 / 11 – 12 ) te se na poluvrijeme otišlo rezultatom od 21 – 32.  Vrijedi napomenuti da je igru ranije napustio jedan od boljih igrača Amar Imamović. Čvrstu treću četvrtinu dobijaju Vukovi sa ( 05 – 09 ) da bi neumorni gosti u potpunosti se vratili na samom kraju utakmice. Ovaj put spretniji i sretniji su bili naši pioniri te odnjeli pobjedu rezultatom 51 – 48.

Klub se posebno zahvaljuje na gostoprimstvu vlasnice kluba Jasna Behara i raduje se novim susretima i aktivnostima sa ekipom Basket Time.

Također ovim putem se zahvaljujemo roditeljima na podršci klubu i dolasku novih članova kroz njihove preporuke.